Bony upominkowe

O Nas

Witajcie na stronie mojej prywatnej przestrzeni, która została stworzona z miłością i z pasją.
Studio Szczepaniak Fotografia jest najbardziej profesjonalnym studiem fotografii dziecięcej, znajdującym się w Ostrowie Wielkopolskim.
Jego wyposażenie i przestronność (w sumie ponad 100m2) daje mi możliwość zrealizowania nawet najbardziej wymagających projektów.

Delikatne kolory, cudowna atmosfera, przewijak dla najmłodszych, wygodna kanapa i mnóstwo pięknych gadżetów i stylizacji - to tylko część tego, co Wam oferuję.
W celu zapewnienia prywatności i komfortu moim klientom, informuję, że STUDIO otwarte jest jedynie na czas umówionych wcześniej sesji.

Masz problem z wyborem prezentu dla kogoś, na kim Ci zależy?
Masz dość dawania gadżetów, które szybko się nudzą obdarowanemu?
Nie wiesz co kupić, bo ma już wszystko?  

Mam dla Ciebie rozwiązanie, podaruj mu sesję fotograficzną w prezencie. Będzie to niepowtarzalny prezent , który stanie się wspaniałą pamiątką na lata.
Takie zaproszenia idealnie sprawdzają się na prezent z okazji Chrztu Świętego, Komunii Św., skończonego Roczku, czy jakichkolwiek innych okazji jakie się nadarzą.
Sesje odbywają się w moim studio w Ostrowie Wielkopolskim.
Osoba obdarowana ma, aż pół roku na realizację vouchera. Po otrzymaniu takiego prezentu, kontaktuje się ze mną w celu ustalenia terminu sesji oraz wszelkich dotyczących jej szczegółów.
Nie zwlekaj już dziś zamów zaproszenie na sesję fotograficzną dla bliskiej Ci osoby!

Tel: 691-799-039