Sesja noworodkowa

sesja wykonywana najpóźniej do 3 tygodnia życia

O Nas

Witajcie na stronie mojej prywatnej przestrzeni, która została stworzona z miłością i z pasją.
Studio Szczepaniak Fotografia jest najbardziej profesjonalnym studiem fotografii dziecięcej, znajdującym się w Ostrowie Wielkopolskim.
Jego wyposażenie i przestronność (w sumie ponad 100m2) daje mi możliwość zrealizowania nawet najbardziej wymagających projektów.

Delikatne kolory, cudowna atmosfera, przewijak dla najmłodszych, wygodna kanapa i mnóstwo pięknych gadżetów i stylizacji - to tylko część tego, co Wam oferuję.
W celu zapewnienia prywatności i komfortu moim klientom, informuję, że STUDIO otwarte jest jedynie na czas umówionych wcześniej sesji.

Zobacz zdjęcia sesji noworodkowych

Sesje noworodkową najlepiej wykonać między 7 a 14 dniem życia maluszka, jest to czas kiedy dziecko jest jeszcze bardzo plastyczne, z łatwością daje się ułożyć w embrionalne pozycje, jego sen jest dość długi i głęboki, co powoduje ze sesja przebiega bardzo sprawnie . Maluszki w tym okresie, większości przypadków nie mają jeszcze kolek, czy innych przypadłości brzuszkowych, które mogą uniemożliwić wykonanie tego typu sesji. Ostatecznym czasem na wykonanie takiej sesji jest okres 21 dnia od daty urodzenia. Dlatego tak bardzo ważne jest, by na sesję umówić się jeszcze w czasie ciąży, lub maksymalnie do 2 dni po porodzie.

Ustalenie wstępnego terminu wygląda następująco – do planowanego terminu porodu dodajemy 12 dni i jest to nasz wstępny termin na sesję, który może zostać ostatecznie skorygowany w momencie kiedy maluszek urodził się dużo przed lub po terminie. Wówczas macie Państwo pewność dostępności terminu. Czas sesji zawsze uzależniony jest od maleństwa, bo to ono w tym dniu jest dla nas wszystkich najważniejsze – jednak nie przekracza on 3,5 godzin.

Podczas każdej sesji wykonuję ujęcia z Rodzicami i ewentualnym rodzeństwem. Proszę zapakować ubrania kolorystycznie dobrane do wybranego tła, najlepiej przy tego typu sesji sprawdzają się neutralne, kolory i gładkie tkaniny, szczególnie polecam białe lub czarne t-shirty.

Nasze studio posiada ogromny zbiór różnorodnych gadżetów i ubranek dla noworodków.

Nasze nowe, przestronne studio jest idealnie przystosowane do przebywania w nim nawet kilkudniowych modeli, jest tu przyjemnie i przytulnie, w tle włączone są kojące dźwięki. W chłodne dni jest włączone ogrzewanie podłogowe oraz dodatkowo w miarę potrzeby jeszcze dmuchawa z ciepłym powietrzem, aby maluszki czuły się komfortowo.

W większości sesje noworodkowe zaczynamy o godz. 9:30, ponieważ maluszki w godzinach dopołudniowych są bardziej spokojnie, gdyż pod koniec dnia ich malutki organizm jest naszpikowany bodźcami z całego dnia, i wówczas często odreagowują one niepokojem czy płaczem. Oczywiście w wyjątkowych sytuacjach możemy umówić się na późniejszą godzinę , ale to już ustalamy indywidualnie.

Na sesje należy zabrać:
· kocyk dla dziecka
· smoczek
· parę pieluszek tetrowych
· chusteczki do przewijania i pieluszki w jak najmniejszym rozmiarze (5 szt optymalnie)
· jedzonko – o ile maleństwo karmione jest mlekiem modyfikowanym. Studio umożliwia podgrzanie pokarmu.
· jeśli dzieciątko jest na piersi- to też wiadomo :) – aczkolwiek mile widziane jest ściągnięte mleczko w butelce- w sytuacji w której dziecko jeszcze nie potrafi dobrze ssać, je chaotycznie, nie najada się
Ja zapewniam wszelkie niezbędne dodatki do sesji, nakrycia głowy, opaski, ubranka.
Podczas sesji liczbę osób w studiu należy zredukować do niezbędnego minimum tj. max rodzice + fotografowane dziecko, młodsze rodzeństwo ( 2-5 lat) do wspólnego ujęcia najlepiej dowieźć.

Zobacz zdjęcia sesji noworodkowych

Pakiet I

450zł
1,5-2,5h
10 zdjęć (CD)
10 zdjęć 15x21 (druk foto)
dodatkowe ujęcie 30zł/szt
zdjęcia z całej sesji (300zł)

Pakiet II

580zł
1,5-2,5h
15 zdjęć (CD)
15zdjęć 15x21 (druk foto)
dodatkowe ujęcie 30zł/szt
zdjęcia z całej sesji (250zł)

Pakiet III

680zł
1,5-2,5h
20 zdjęć (CD)
20 zdjęć 15x21 (druk foto)
dodatkowe ujęcie 30zł/szt
zdjęcia z całej sesji (200zł)

Pobierz szczegółowe informacje dotyczące naszych pakietów