Sesja ciążowa - studyjna

sesja wykonywana w naszym domowym atelie

O Nas

Witajcie na stronie mojej prywatnej przestrzeni, która została stworzona z miłością i z pasją.
Studio Szczepaniak Fotografia jest najbardziej profesjonalnym studiem fotografii dziecięcej, znajdującym się w Ostrowie Wielkopolskim.
Jego wyposażenie i przestronność (w sumie ponad 100m2) daje mi możliwość zrealizowania nawet najbardziej wymagających projektów.

Delikatne kolory, cudowna atmosfera, przewijak dla najmłodszych, wygodna kanapa i mnóstwo pięknych gadżetów i stylizacji - to tylko część tego, co Wam oferuję.
W celu zapewnienia prywatności i komfortu moim klientom, informuję, że STUDIO otwarte jest jedynie na czas umówionych wcześniej sesji.

Zobacz zdjęcia sesji ciążowych

Sesję ciążową najlepiej wykonać między 29 a 33 tyg. ciąży. Ważne jest aby brzuszek był już dobrze widoczny, ale nie warto czekać do aż do ostatniego miesiąca ciąży.

W sesji jak najbardziej może uczestniczyć mąż lub rodzeństwo przyszłego maluszka. Sesję ciążową dzielę na dwa etapy, pierwsze ujęcia wykonuję w moim głównym , bardzo przestronnym studiu, są to ujęcia naturalne przy oknie, jak i na różnorodnych tłach , szczególnie gładkich, potem przy drugim etapie sesji przechodzimy do pokoju z łożem, na którym wykonuje naturalne, romantyczne kadry samej mamy jak i w objęciach męża. Dwa pomieszczenia do sesji, pozwalają na osiągnięcie różnorodnych, niepowtarzających się ujęć jak i klimatu zdjęć.

Dla wszystkich moich klientek do dyspozycji mam kilkanaście różnorodnych , ciążowych pięknych sukienek, aby jeszcze bardziej podkreślić ten cudowny stan.

Po sesji ciążowej warto pomyśleć o sesji noworodkowej, która stałaby się dopełnieniem , kontynuacją i tzw. dalszym ciągiem Waszej historii rodzinnej, poprzez nawiązania stylistyczne ( tzw. ujęcia przed i po narodzinach ).

Na sesję ciążową należy zabrać:
· oboje z mężem po białych zwykłych t-shirtach
· tak samo po czarnych t-shirtach
· dwie białe męskie koszule z długim rękawem( jeśli nie ma dwóch męskich to druga może być Pani, nawet za mała, najważniejsze aby zapięła się na biuście )
· spodnie dżinsowe
· zdjęcia USG maluszka
· malutkie buciki
· jakiś ciuszek, np. fajny bodziak, który jest już kupiony dla Waszej pociechy
· biała bielizna ( można dodatkowo zabrać czarną )
· zachęcam Panie , jeżeli się malujecie i czujecie jeszcze na siłach – przyjdźcie proszę w starannym makijażu i fryzurze.

Zobacz zdjęcia sesji ciążowych

PAKIET I (MINI)

280zł
45min - 1h
3 różne inscenizacje
5 zdjęć cyfrowych
5 zdjęć drukowanych foto
dodatkowe ujęcie - 30zł/szt
zdjęcia z całej sesji (250zł)

PAKIET II (STANDARD)

380zł
1h - 1,5h
10 różnych inscenizacji
10 zdjęć cyfrowych
10 zdjęć drukowanych foto
dodatkowe ujęcie - 30zł/szt
zdjęcia z całej sesji (220zł)

PAKIET III (MAXI)

500zł
1,5h - 2h
7 różnych inscenizacji
15 zdjęć cyfrowych
15 zdjęć drukowanych foto
dodatkowe ujęcie - 30zł/szt
zdjęcia z całej sesji (200zł)

PAKIET IV (EXTRA)

580zł
1,5h - 2,5h
9 różnych inscenizacji
20 zdjęć cyfrowych
20 zdjęć drukowanych foto
dodatkowe ujęcie - 30zł/szt
zdjęcia z całej sesji (170zł)

Pobierz szczegółowe informacje dotyczące naszych pakietów