Sesja ciążowa - plenerowa

sesja wykonywana w plenerze

O Nas

Witajcie na stronie mojej prywatnej przestrzeni, która została stworzona z miłością i z pasją.
Studio Szczepaniak Fotografia jest najbardziej profesjonalnym studiem fotografii dziecięcej, znajdującym się w Ostrowie Wielkopolskim.
Jego wyposażenie i przestronność (w sumie ponad 100m2) daje mi możliwość zrealizowania nawet najbardziej wymagających projektów.

Delikatne kolory, cudowna atmosfera, przewijak dla najmłodszych, wygodna kanapa i mnóstwo pięknych gadżetów i stylizacji - to tylko część tego, co Wam oferuję.
W celu zapewnienia prywatności i komfortu moim klientom, informuję, że STUDIO otwarte jest jedynie na czas umówionych wcześniej sesji.

Zobacz zdjęcia sesji ciążowych

Sesję ciążową najlepiej wykonać między 29 a 33 tyg. ciąży. Ważne jest aby brzuszek był już dobrze widoczny, ale nie warto czekać do aż do ostatniego miesiąca ciąży.

W sesji jak najbardziej może uczestniczyć mąż lub rodzeństwo przyszłego maluszka. Sesję ciążową dzielę na dwa etapy, pierwsze ujęcia wykonuję w moim głównym , bardzo przestronnym studiu, są to ujęcia naturalne przy oknie, jak i na różnorodnych tłach , szczególnie gładkich, potem przy drugim etapie sesji przechodzimy do pokoju z łożem, na którym wykonuje naturalne, romantyczne kadry samej mamy jak i w objęciach męża. Dwa pomieszczenia do sesji, pozwalają na osiągnięcie różnorodnych, niepowtarzających się ujęć jak i klimatu zdjęć.

Dla wszystkich moich klientek do dyspozycji mam kilkanaście różnorodnych , ciążowych pięknych sukienek, aby jeszcze bardziej podkreślić ten cudowny stan.

Po sesji ciążowej warto pomyśleć o sesji noworodkowej, która stałaby się dopełnieniem , kontynuacją i tzw. dalszym ciągiem Waszej historii rodzinnej, poprzez nawiązania stylistyczne ( tzw. ujęcia przed i po narodzinach ).

Na sesję ciążową należy zabrać:
· oboje z mężem po białych zwykłych t-shirtach
· tak samo po czarnych t-shirtach
· dwie białe męskie koszule z długim rękawem( jeśli nie ma dwóch męskich to druga może być Pani, nawet za mała, najważniejsze aby zapięła się na biuście )
· spodnie dżinsowe
· zdjęcia USG maluszka
· malutkie buciki
· jakiś ciuszek, np. fajny bodziak, który jest już kupiony dla Waszej pociechy
· biała bielizna ( można dodatkowo zabrać czarną )
· zachęcam Panie , jeżeli się malujecie i czujecie jeszcze na siłach – przyjdźcie proszę w starannym makijażu i fryzurze.

Zobacz zdjęcia sesji ciążowych

SESJA CIĄŻOWA - PLENEROWA

5 zdjęć - 350zł
10 zdjęć - 450zł
15 zdjęć - 600zł
Dodatkowe ujęcie - 35zł/szt